KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526561

nr 1752 6561

Frans Timén

(1883-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, Vinter. Olja på pannå, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 58x67

Frans Timén, född 1883 i Göteborg, död 1968, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:49:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Frans Timén

Läs mer om Frans Timén